۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر چاپ

زنان باید حلال مسائل شهر باشند

زنان باید حلال مسائل شهر باشند

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: زنان نباید مسئله شهر تهران باشند بلکه باید حلال مسائل تهران باشند. این باور را باید عینی و عملیاتی کنیم.

 

به گزارش ایران نو، مریم اردبیلی در دیدار با بانوان بسیجی، مدیران و بانوان فرزند شهید شاغل در منطقه ۵، با حضور احسان شریفی شهردار و حسین دلبری معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ۵،  با بیان اینکه اگر دریای انرژی زنان احیا شود به تمام فضاهای شهری جان می‌دهد، اظهارکرد: خانواده، محله و شهر ما زنده می‌شود به زنده بودن زنان آن؛معتقدم فضاهای اجتماعی و فرهنگی شهر، محله ما وخانواده ما آسیب دیده و این زنان ما هستند که با خلق ربط‌هایی موثر و عمیق، راه حل این فضای آسیب دیده به شمار می‌روند.

 

وی افزود: زنان ما برای بهبود شرایط خود، خانواده و شرایط پیرامونی به شدت انگیزه دارند. باید از این پتانسیل‌ها و امکان‌ها برای بهبود شرایط استفاده کرد. زن محیط را زنده می‌کند و زمانی این پتانسیل نهفته می‌ماند که آن زن و یا محیط پیرامونی به این میزان از تاثیرگذاری باور نداشته باشد.

 

اردبیلی با بیان اینکه ذات زنان قابلیت خلق مدیریت کارآمد در حیطه‌های متنوع را دارد، ادامه داد: امکان هم‌افزایی بین محیط خانه و محیط کار وجود دارد. زنی که در محیط خانه آرامش داشته باشد، در محیط کاری، کارآمدی بیشتری دارد و زنی که در محیط کاری حس موثر بودن دارد، مادر بهتر و شادتری به خانه باز‌می‌گردد. اگر این هم افزایی رخ دهد، امکان تغییرهای بزرگ در محیط پیرامونی ایجاد می‌شود.

 

وی افزود: زنان نباید مسئله شهر تهران باشند بلکه باید حلال مسائل تهران باشند. این باور را باید عینی و عملیاتی کنیم.

 

احسان شریفی شهردار منطقه ۵ نیز در این نشست با بیان اینکه موظف هستم آرامش روانی تمامی همکاران، به ویژه بانوان را تامین کنم، اظهار داشت: اگر بتوانیم آرامش، انگیزش، نشاط و انرژی را در میان همکاران تزریق کنیم، روزهای بهتری را پیش رو خواهیم داشت.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها