۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر چاپ

تشکر ویژه مدیرعامل «ومعادن» بخاطر استقبال کم نظیر مردم از سهم «تجلی»

تشکر ویژه مدیرعامل «ومعادن» بخاطر استقبال کم نظیر مردم از سهم «تجلی»

در پی استقبال کم سابقه امروز اهالی بازار سرمایه از پذیره نویسی سهم «تجلی» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طی بیانیه ای از مردم و مسئولین در انجام این حرکت تشکر و قدر دانی کرد.

 به گزارش ایران نو، در بیانیه دکتر امیرحسین نادری آمده است: شکل گیری شرکت تجلی به عنوان اولین شرکت پروژه محور بازارسرمایه، حاصل همکاری ها و تلاش مداوم و طولانی مدت جمع بزرگی از صاحبنظران دلسوز ، متعهد و خبره اقتصاد و صنعت کشور است که در نهایت منجر به پیشنهاد شکل نوینی از تأمین مالی طرح ها و پروژه های بزرگ صنعت شده و زمینه مشارکت سرمایه های خُرد عموم مردم در اجرای آنها فراهم گردید.

 این حرکت به فضل الهی در آینده نزدیک زمینه ساز ایجاد شرکتهای سهامی عام پروژه محور دیگری در صنایع مختلف گردیده و اثرات مثبت ماندگاری را در توسعه صنعت و اقتصاد کشور رقم خواهد زد. از این منظر، استقبال پرشور اهالی بازار سرمایه در خرید سهام «تجلی» را آغاز اتفاقی میمون و مبارک در گستره ملی و باقیات صالحات تمام مدیران و متخصصان و دست اندرکارانی می دانم که با همراهی ها و حمایت های خود در انجام این امر مهم موثر بوده اند.

 به عنوان عضوی کوچک از خانواده صنعت و معدن کشور، بخاطر استقبال کم نظیر مردم از سهم این شرکت و اعتماد ویژه به خدمتگزاران خود در هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تشکر و قدر دانی می نمایم.

   امیرحسین نادری

 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها