۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ آذر چاپ
در نشست با اعضای شورای شهر مطرح شد:

هوشمندسازی راهی برای نظارت کامل بر امور است

هوشمندسازی راهی برای نظارت کامل بر امور است

ایران نو:مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر هوشمندسازی در رسیدگی به پرونده‌های سامانه بند ۲۰ را کلیدی برای نظارت کامل بر واحد‌های مزاحم دانست.

 

✅به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، قدرت اله محمدی در نشست مشترک خود با اعضای کمسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها به لزوم تکمیل سامانه هوشمند بند ۲۰ تاکید کرد و گفت: برای این سامانه اقداماتی انجام شده است اما هنوز کاملا قابل اتکا نیست. اجرای آن باید به نحوی صورت بگیرد که پیگیری مستمر و لحظه‌ای در آن امکان پذیر باشد.
✅ وی در ادامه تاکید کرد: نظارت عالی و کنترل همه‌جانبه بر روند صدور تا اجرای دقیق آرا به اجرای بهتر خدمات می‌انجامد و هوشمند سازی می‌‌تواند زمینه مناسبی برای کنترل و نظارت شفاف باشد.
✅در ادامه این نشست، جعفر شریبانی ، عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه برای تکمیل سامانه بند ۲۰ باید زمان‌بندی دقیق تعریف شود، اظهار کرد: باید امکان طبقه‌بندی پرونده‌های مزاحمت صنایع و مشاغل و آرای صادره بر اساس اولویت، گزارش گیری و ارائه آمار آنلاین در این سامانه پیش‌بینی شود تا سامانه ای کاربردی باشد.
✅وی افزود: جلسات مشترک در زمینه بند ۲۰ باید مستمر و با فاصله زمانی مقتضی برگزار شود تا تعامل بیشتر ما زمینه‌ساز استفاده از ظرفیت قانون‌گذاری و سیاست گذاری برای حل مشکلات شهروندان باشد.
✅سوده نجفی، عضو دیگر شورای شهر نیز در این نشست بر ضرورت تعامل بیشتر برای احصا مشکلات قانونی و ارائه راهکار‌های عملی تاکید کرد‌ .

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بانک ملی ایران بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها