۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ آذر چاپ
با تصمیم اعضای مجمع عمومی شرکت بیمه سرمد و تایید صلاحیت توسط نهادناظر:

شرکت بیمه سرمد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خود را شناخت

شرکت بیمه سرمد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خود را شناخت

انتصاب یعقوب رشنوادی به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه سرمد برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله ماموریت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد و برابر قانون، اعضای هیات مدیره نیز از سوی نهاد ناظر صنعت بیمه تایید صلاحیت شدند.

به گزارش ایران نوبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر سلیمانی در این ابلاغ ضمن تایید نهایی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، پیگیری تحقق افزایش سرمایه شرکت در انطباق با مصوبه هیات وزیران، ایجاد وحدت، همدلی و انسجام در شرکت و تلاش در جهت فعالیت در چارچوب اصول حرفه ای و حاکمیت شرکتی و پایبندی به قوانین و مقررات، مدیریت هزینه های عمومی شرکت به ویژه هزینه های تبلیغی و بازاریابی و ارتقای بهره وری، تقویت کنترل های داخلی شرکت و رعایت حقوق تمامی ذینفعان، رعایت اصول فنی در نرخ و شرایط قراردادهای بیمه ای را خواستار شد.

شایان ذکر است اعضای هیات مدیره با تصمیم اعضای مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و با تایید صلاحیت نهادناظر صنعت بیمه، آقایان احمد فاضلی، سید محمد یمنی، یعقوب رشنوادی،امیر مهدی امینیان و مهدی مهدوی  به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و پرویز توسلی به عنوان عضو علی البدل منصوب شدند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها