۱۴۰۰ دوشنبه ۱ آذر چاپ

نوآوری، نقش محوری بسیج در پیشبرد اهداف سازمانی

نوآوری، نقش محوری بسیج در پیشبرد اهداف سازمانی

رئیس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه خدمات شایسته به مشترکین این اپراتور، نقش محوری بسیج در نو آوری را سر لوحه کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی نجاری رئیس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش، یکشنبه ۳۰ آبان به مناسبت گرامی داشت آغاز هفته بسیج در دیدار با سرهنگ میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، گفت: بسیج یک نهاد همگانی است و مسوولان در هر جایگاه مدیریتی آماده خدمتگزاری به مردم و اعتلای نام ایران اسلامی هستند.

 

نجاری با بیان این که اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش با تلاش مضاعف برای ارائه خدمات شایسته به کیشوندان و سرمایه گذاران جزیره است، گفت: ارتقاء کیفیت ارائه خدمات تلفن همراه برای ساکنان کیش از اولویت های نخست این مجموعه است.

 

به گفته نجاری تله کیش به عنوان یک اپراتور تلفن همراه بومی با همکاری نهادها و سازمان ها برای دستیابی به سیاست های کلان سازمان منطقه آزاد کیش، شعار “تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها” را در دستور کار خود قرار داده است.

 

سرهنگ میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تاکید بر این که بسیج خانه همه ملت ایران است، گفت: بسیج سپاه کیش با ایجاد تعامل سازنده برای پیشرفت و توسعه خدمات اپراتور تلفن همراه تله کیش آمادگی همکاری خود را اعلام می کند.

 

وی اظهار داشت: اقدامات تله كيش به منظور گسترش فعاليت و ارائه خدمات شایسته به ساکنان کیش گامی دیگر در راستای مسوولیت اجتماعی است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها