۱۴۰۰ دوشنبه ۱ آذر چاپ
مدیر اقتصادی ایمپاسکو خبر داد:

تحویل معدن زغالسنگ گلندرود به راهبر

تحویل معدن زغالسنگ گلندرود به راهبر

معدن زغالسنگ گلندرود به راهبر (بخش خصوصی) واگذار شد.

به گزارش ایران نوو به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، محمدرضا کریمی با بیان این مطلب افزود : جلسه تحویل موضوع قرارداد انجام راهبری مجتمع زغال سنگ گلندرود شامل اجرای عملیات طراحی، تجهیز و آماده سازی معدن، استخراج و فروش زغال سنگ به ظرفیت تولید سالانه ۵۰ هزار تن زغال سنگ خام در معدن گلندرود واقع در استان مازندران با ظرفیت تولید حداقل ۵۰ هزار تن زغال سنگ خام در آبان ماه سال جاری برگزار شد.

 

مدیر اقتصادی ایمپاسکو خاطر نشان کرد: معدن زغالسنگ کلندرود مشترکا به شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات و شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان برندگان مزایده واگذار شد.

وی در ادامه افزود: این قرارداد شامل یک سال اکتشاف تکمیلی، طراحی و آماده سازی و تجهیز و ۱۰ سال دوره بهره برداری است.

کریمی همچنین گفت: تناژ حداقلی قابل قبول برای سرمایه گذار و راهبر در سال دوم قرارداد ۱۵ هزار تن است و طبق برنامه ریزی انجام شده از سال چهارم قرارداد می بایست به تولید ۵۰ هزار تن زغال سنگ برسد.

مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خاطر نشان کرد: امید است در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و رونق اشتغال پایدار در بخش معدن و صنایع معدنی استان مازندران باشیم.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها