۱۴۰۰ جمعه ۲۱ آبان چاپ
دکتر یزدانیان:

دکتر یزدانیان: فرآیند تایید نمونه تجهیزات ICT با تکیه بر توانمندیهای آزمایشگاههای داخلی مورد تاکید وزارت قرار گرفت

دکتر یزدانیان: فرآیند تایید نمونه تجهیزات ICT با تکیه بر توانمندیهای آزمایشگاههای داخلی مورد تاکید وزارت قرار گرفت

ایران نو:جلسه تصمیم گیری در خصوص مشکلات تایید نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به دنبال بازدید دکتر زارع پور، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات از پژوهشگاه و دستور ایشان درخصوص بررسی موضوع تایید نمونه محصولات وارداتی ICT و حمایت از تولیدات داخل در این حوزه، جلسه ای به میزبانی معاونت فناوری وزارت تشکیل شد.

در این جلسه نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه گزارشی در خصوص آزمایشگاه های تأیید نمونه این پژوهشگاه ارائه نمودند. سپس با حضور نمایندگان سازمان تنظیم و سازمان فناوری ابعاد مسئله مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر گردید، همه محصولات حساس ICT که وارد کشور می شود، حتما فرایند تایید نمونه را با توجه به نگاه “ما می توانیم” با استفاده از توانمندی های آزمایشگاه های داخلی طی نمایند. همچنین مقرر گردید زنجیره تولید محصولات تا استفاده کننده نهایی، در مراحل مختلف فرآیند تایید نمونه داشته باشند. در بخش دیگری از مصوبات این جلسه ضمن تاکید بر استمرار این جلسات، مقرر شد از ظرفیت های قانونی موجود استفاده شود و در صورت لزوم در خصوص اصلاح قوانین نیز اقدام گردید.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها