۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ آبان چاپ
در مسیر سیاست‌های اشتغالی دولت سیزدهم رخ داد:

بهره‌برداری ۵ طرح توسعه‌ای پگاه تهران با توان داخلی

بهره‌برداری ۵ طرح توسعه‌ای پگاه تهران با توان داخلی

همزمان با ۶۷ سالگی شرکت صنایع شیر ایران و با حضور مدیرعامل صنایع شیرایران (پگاه) ۵ طرح توسعه‌ای در شركت پگاه تهران افتتاح و به بهره‌برداری رسيد.

به گزارش ایران نوبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در این مراسم عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران  با اشاره به سیاست های توسعه‌ای پگاه و رشد زیرساخت ها در شرکت صنایع شیر ایران گفت: پروژه‌های افتتاح دستگاه استریلایزرUHT، دستگاه سپراتور نازل ماست چکیده و یونانی و دستگاه بسته‌بندی کره ۵۰ و ۱۰۰ گرمی بنهیل و مونیتورینگ و اتوماسیون واحد هوای فشرده با استفاده از تخصص داخلی به بهره‌برداری رسید تا ظرفیت تولید بیش از پیش ارتقا یابد.

وی با اشاره شصت و هفتمین سالروز تاسیس پگاه ادامه داد: شرکت صنایع شیر ایران با سابقه درخشان خود در بومی سازی صنعت همواره تاکید بر ایجاد اشتغال داشته و هم اکنون با  ۱۰ هزار نفر اشتغال مستقیم گام های بزرگی در مسیر اهداف سیاست های اشتغالزای دولت سیزدهم برداشته است.

وی افزود: افتخار می‌کنیم پگاه با رویکرد سلامت محوری درعمل به مردم ایران و ۳ نسل از ملت ثابت کرده که  توانسته و همچنان جایگاه خود را حفظ کرده و برای آینده برنامه ریزی‌های بزرگتری در تکمیل زنجیره صنعت لبنیات و رکورد زنی های جدید دارد.

او تاکید کرد: با رویکردهای جدید دولت سیزدهم این راه برای برند ملی پگاه ادامه دارد و این روز یاد آور وظیفه تک تک ما در قبال مردم و سلامت جامعه است.

گفتنی است، در این مراسم و با حضور رئیس هیئت مدیره و معاونین مدیرعامل صنایع شیر ایران دو دستگاه تریلر حمل شیر و لیفتراک دیزلی ۳ تنی نیز به بهره‌برداری رسید.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه کوثر بیمه دی بانک سپه فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان بیمه دانا شرکت شیر پگاه شرکت ذوب اهن بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها