۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ آبان چاپ
شهردار منطقه ۱۹ خبر داد

ایمن سازی ترافیکی بزرگراه‌های منطقه ۱۹

ایمن سازی ترافیکی بزرگراه‌های منطقه ۱۹

امنیت تردد در بزرگراه‌های مواصلاتی محدوده منطقه ۱۹ با تعویض و نصب تجهیزات ترافیکی افزایش یافت.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به نظارت های مستمر بر بزرگراه‌ها و معابر اصلی منطقه در راستای نگهداشت و ایمن‌سازی آن‌ها گفت: در همین راستا طی فعالیت‌های ترافیکی اخیر، علاوه بر تعویض گاردریل‌های فرسوده، ۱۵۰ مانع استوانه‌ای، ۱۵ کاشن تانک، ۲۰ بشکه ترافیکی، ۱۲۰ تابلوی خطرنما و ۲۰ تابلوی شورون در بزرگراه‌های آزادگان، شهید کاظمی، شهید هاشمی، شهید تندگویان، علامه عسگر و… نصب شد.

 همچنین ضمن اجرای خط کشی سرعت گیرهای آسفالتی در ۷ مقطع، ۶ مقطع بلوک عابر پیاده در معابری همچون سه راه باغبانی، خیابان‌های آموزگار، صمدی و … خط کشی شدند.

 شهردار منطقه۱۹ در ادامه به ایمن سازی و نصب علائم هشداردهنده در محدوده سه راه باقرشهر اشاره کرد و افزود: با توجه به اجرای فعالیت‌های عمرانی بازگشایی پل غیرهمسطح باقرشهر، ورودی این معبر با جانمایی و نصب تابلوهای خطرنما، سرعتگیرهای پلاستیکی، نصب موانع استوانه ای و تابلوهای شورن به منظور تردد ایمن تر خودروها و جلوگیری از سوانح احتمالی ایمن سازی شد.

 توکلی نصب سرپناه ایستگاه اتوبوس در پایانه شاهد را از دیگر اقدامات اجرا شده در راستای نگهداشت شهر عنوان کرد که با هدف رفاه حال شهروندان و سهولت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به اتمام رسیده است.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سامان موسسه ملل بانک سپه بیمه دی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیمه کوثر شرکت ذوب اهن فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها