۱۴۰۰ سه شنبه ۱۱ آبان چاپ
رئیس امور ورزش شرکت فولاد مبارکه:

فولاد مباركه گره كور ورزشگاه نقش‌جهان را گشود

فولاد مباركه گره كور ورزشگاه نقش‌جهان را گشود

رئیس امور ورزش شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، عملیات اجرایی پروژه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان، بزرگ‌ترین ورزشگاه فوتبال پس از انقلاب را در اختیار گرفت و به کمک تجربه مهندسی خوب خود و ارتباط مناسب با وزارت ورزش و جوانان، این ورزشگاه را تکمیل و گره کور آن را باز کرد.

مجتبی لطفی به مناسبت سالروز افتتاح ورزشگاه نقش‌جهان در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: استاندار سابق اصفهان دو مطالبه اصلی مردم اصفهان را «آب زاینده‌رود» و «تیم فولاد مبارکه سپاهان» می‌دانست. به‌علاوه لازم بود باشگاه حرفه‌ای فولاد مبارکه سپاهان با بیش از ۹۳ تیم ورزشی ازجمله تیم فوتبال، اسطوره‌های ورزشی و هواداران بسیار، همانند سایر باشگاه‌ها ورزشگاه مناسب و درخوری داشته باشد.

وی افزود: در همین راستا فولاد مبارکه به‌منظور تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود، عملیات اجرایی پروژه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان، بزرگ‌ترین ورزشگاه فوتبال پس از انقلاب را که کلنگ ابتدایی آن در سال ۱۳۶۸ به زمین خورده بود در اختیار گرفت و به کمک تجربه مهندسی خوب خود و ارتباط مناسب با وزارت ورزش و جوانان، این ورزشگاه را تکمیل کرد و سپس در قالب یک قرارداد ۴۵ ساله امتیاز بهره‌برداری از این ورزشگاه را به خود اختصاص داد. به علاوه ساخت این ورزشگاه توسط شرکت فولاد مبارکه از بسیاری از حوادث ناشی از عبور و مرور هواداران در مسیر نیز جلوگیری کرد. در حال حاضر هم عملیات استانداردسازی ورزشگاه نقش‌جهان بر اساس ضوابط بین‌المللی توسط این شرکت در حال انجام است.

باشگاه  فولاد مبارکه سپاهان به دنبال توسعه ورزشگاه نقش‌جهان

رئیس امور ورزش شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: اگرچه طرح‌های توسعه‌ای بسیاری در حوزه ورزش وجود دارد، اما این طرح‌ها باید بررسی و بر اساس اولویت‌های موجود اجرایی شود؛ بااین‌حال یکی از مهم‌ترین طرح‌های توسعه‌ای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تأسیس کمپ ورزشی، زمین چمن و اماکن ورزشی برای تیم‌های مختلف باشگاه در زمین ۱۳ هکتاری این باشگاه در نزدیکی ورزشگاه نقش‌جهان است که باشگاه احداث آن را با جدیت دنبال می‌کند.

لطفی خاطرنشان کرد: حمایت از ورزش استان در راستای حمایت از سلامت جامعه است. با دیدگاه مثبت مدیرعامل جدید فولاد مبارکه درخصوص ورزش و سلامتی، امیدواریم اتفاقات مثبتی در این حوزه در آینده رقم بخورد. توجه به حوزه ورزش نه‌تنها منجر به شناسایی نخبه‌ها و استعدادهای ورزشی ناشناخته می‌شود، بلکه در مقیاس کلان باعث افزایش سلامتی جامعه و جلوگیری از بروز بیماری‌های مختلف نیز می‌گردد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سامان موسسه ملل بانک سپه بیمه دی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیمه کوثر شرکت ذوب اهن فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها