۱۴۰۰ سه شنبه ۱۱ آبان چاپ

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی پرداخت شد

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی پرداخت شد

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه دی برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ براساس تصمیم مجمع عمومی پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه دی؛ با توجه به تصمیمات گرفته شده در مجمع عمومی صاحبان سهام مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ در خصوص تقسیم سود سهام عملکرد مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ به مبلغ ۴،۱۴۰ ریال به ازای هر سهم و با توجه به برنامه زمانبندی پرداخت سود (منتشرشده در سامانه کدال بورس) سود سهامداران حقیقی که قبلاً در سامانه سجام ثبت نام کرده بودند، به حساب آنان واریز گردید.
سهامداران محترمی که اطلاعات خود را قبلاً در سامانه سجام تکمیل نکرده و موفق به دریافت سود سهام خود نشده باشند، می توانند تا قبل از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند، در غیر اینصورت جهت دریافت سود سهام خود می توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ با مراجعه به شعب بانک دی در سراسر کشور با ارائه اصل کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود خورد اقدام نمایند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سامان موسسه ملل بانک سپه بیمه دی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیمه کوثر شرکت ذوب اهن فروشگاه کوروش بنر بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها