۱۳۹۸ پنج شنبه ۷ شهريور چاپ

چهار انتصاب در کانون زبان ایران

چهار انتصاب در کانون زبان ایران

ایران نو: رییس کانون زبان ایران با صدور احکام جداگانه ای سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و نظارت، سرپرست کانون زبان استان فارس و مدیران کانون زبان استان های آذربایجان غربی و قم را منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، مصطفی مومنی در یکی از این حکم ها رضا عزیزی را به عنوان سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و نظارت معرفی کرد.

مومنی همچنین جلال رحیمیان را به عنوان سرپرست کانون زبان استان فارس، جمشید نسودی علمداری را به عنوان مدیر کانون زبان استان آذربایجان غربی و سیدمهدی نورموسوی را نیز به سمت مدیر کانون زبان در استان قم منصوب کرد.

عزیزی دارای مدرک کارشناسی در دو رشته مهندسی عمران و مترجمی زبان آلمانی و همچنین کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی است. وی پیش از این سمت‌هایی همچون کارشناس حقوقی، کارشناس بازدید، رییس دفتر مدیرعامل و هیات مدیره، مدیر پروژه و... را در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف برعهده داشته است.

وی از اسفند سال ۱۳۹۷ به عنوان مسئول نظارت و بازرسی و از خرداد ۱۳۹۸ به عنوان مدیر پشتیبانی در کانون زبان ایران مشغول به فعالیت بوده است.

مومنی همچنین با اهدا لوح تقدیری از زحمات و تلاش‌های حسین نجاری، مدیر کانون زبان استان فارس که از سال ۱۳۹۳ با کانون زبان ایران همکاری داشته است تشکر و قدردانی کرد.

رحیمیان دارای مدرک دکتری در رشته زبان‌شناسی مقایسه‌ای از دانشگاه کوییزلند استرالیا است و کتاب‌های متعددی را در حوزه زبان و زبان‌شناسی تالیف و ترجمه کرده و مقاله‌های زیادی را در این حوزه به چاپ رسانده است.

نسودی از سال ۱۳۷۱ همکاری خود را با کانون زبان ایران آغاز کرده و در بهمن ۱۳۹۷ به سمت سرپرست کانون زبان استان آذربایجان غربی منصوب شده است.

نورموسوی از سال ۱۳۹۰ فعالیت در کانون زبان را آغاز کرده و در مرداد ۱۳۹۷ به عنوان سرپرست کانون زبان استان قم منصوب شده بود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد غدیر نی ریز بانک سپه بانک ملی ایران بنر بیمه پارسیان بنر شرکت  شیرپگاه بانک سامان موسسه ملل بیمه دی بیمه کوثر شرکت ذوب اهن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها