۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور چاپ

بدهی تامین‌اجتماعی به وزارت بهداشت تا پایان مهرماه پرداخت شود

بدهی تامین‌اجتماعی به وزارت بهداشت تا پایان مهرماه پرداخت شود

ایران نو:رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با متولیان حوزه سلامت بر ضرورت پرداخت بدهی تامین اجتماعی به وزارت بهداشت تا پایان مهرماه سال جاری تاکید کرد.

به گزارش  ایران نوبه نقل از خانه ملت، نشست مشترک دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با وزرای بهداشت و صنعت و معدن و تجارت، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روسای بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و بانک مرکزی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هدف پیگیری و بررسی نحوه تخصیص ارز به واردات دارو و تجهیزات پزشکی صبح امروز سه شنبه(۱۳ شهریورماه) برگزار شد.

در این نشست علی لاریجانی بر ضرورت پرداخت بدهی سازمان تامین اجتماعی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا پایان مهرماه سال جاری تاکید کرد و گفت: موارد مربوط به بخش خصوصی حوزه درمان نیز در جلسه شورای هماهنگی سران قوا مطرح خواهد شد.

بر اساس این گزارش حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان ضمن بیان اینکه طبق قانون مسئول تایید واردات مواد آرایشی و بهداشتی وزارت بهداشت است، توضیحاتی در مورد ضرورت نحوه تایید تجهیزات پزشکی ارائه داد.

در ادامه این نشست دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد اقداماتی که دولت برای تامین نیازمندی های کارخانجات داروسازی انجام داده است توضیحاتی ارائه داد و مقرر شد با کمک سازمان برنامه و بودجه این اقدامات با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

 

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها