۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور چاپ
با هدف سرعت بخشی به واکسیناسیون عمومی:

اجرای طرح سلامت یار در منطقه ۱۳

اجرای طرح سلامت یار در منطقه ۱۳

شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح سلامت یار با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی در این منطقه خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مجتبی شکری، شهردار منطقه درباره طرح سلامت یار گفت : با توجه به افزایش مراکز و ساعت تزریق واکسیناسیون و جلب مشارکت های شهروندان در مقوله سلامت و توسعه همکاری های بین شهری، طرح سلامت یار در منطقه ۱۳ اجرایی می شود.

او با بیان اینکه، هم اکنون سه مرکز واکسیناسیون در بوستان جنگلی سرخه حصار، پیروزی و نیروی هوایی فعالیت می‌کند، افزود : در این طرح از ظرفیت داوطلبان محلی جهت انتظامات مراکز، پزشکان و پرستاران و دانشجویان و بازنشستگان در این رشته استفاده می شود.  

شهردار منطقه همچنین به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی سرخه حصار و افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر روزانه ٧٦٠٠ دوز واکسن در این محل تزریق می‌‍شود که با تغییرات اعمال شده، این میزان افزایش پیدا می کند.

 افرادی که تمایل دارند در کنار کادر درمان جهت تسریع واکسیناسیون به صورت داوطلبانه فعالیت داشته باشند در ساعت اداری با شماره تماس ۳۹۵۳۹ (اداره سلامت شهرداری منطقه ۱۳) تماس بگیرند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بیمه دانا بانک گردشگری شرکت شیر پگاه بانک ملی ایران بیمه رازی موسسه ملل بنر بانک سپه
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها