۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور چاپ
پاکسان در مسیر جهش توسعه محصولات صنعتی؛

شرکت پاکسان کمپرلن تولید می کند

شرکت پاکسان کمپرلن تولید می کند

ایران نو:شرکت پاکسان تولید کمپرلن را در گروه محصولات صنعتی این مجموعه قرار داد.

به گزارش پاکسان نیوز، شرکت پاکسان موفق شد با تلاش واحدهای R&D و تولید در گروه محصولات صنعتی خود برای اولین بار کمپرلن (پاکسامید) را به صورت انبوه تولید کند. حسن بقائی مدیر عامل این مجموعه با اعلام این خبر گفت: یکی از مواد اولیه پر مصرف و استراتژیک در تولید مواد شوینده و بهداشتی به ویژه شامپو، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و …، پاکسامید (کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید) است که موفق شدیم برای اولین بار در این مجموعه آن را به تولید انبوه برسانیم.

بقائی ضمن تأکید بر اثرات مثبت تولید پاکسامید در این مجموعه خاطر نشان کرد: یکی از مواد اولیه پر مصرف در پاکسان عامل تثبیت کف، نرم کننده و سورفکتانت غیریونی است که نسبت به نمونه یونی آن اثرات منفی کمتری برای پوست دارد و قرار است در مایعات تولیدی این مجموعه مورد استفاده قرار بگیرد.

مدیر عامل پاکسان در ادامه به برنامه های تولید این محصول اشاره کرد و یادآور شد: پایداری و کارایی این محصول در نمونه های آزمایشی آن مورد کارآزمایی قرار گرفت و توانستیم نسبت به تولید انبوه کمپرلن اقدام کنیم.

وی میزان مورد نیاز کشور به این محصول را سالانه ۴ هزار تن خواند و افزود: در حال حاضر شرکت پاکسان می تواند روزانه ۲/۵ تن کمپرلن تولید کند که به زودی با تمهیداتی که اندیشیده شده و به همت همکارانم در این مجموعه قادر خواهیم بود به رقم بیش از ۱۰۰۰ تن در سال دست پیدا کنیم.

بقائی در بخش دیگری از سخنان خود به درجه کیفی کمپرلن تولید این مجموعه اشاره کرد و گفت: این محصول صنعتی جدید پاکسان، نسبت به نمونه های موجود در بازار از کیفیت مطلوب تری برخوردار است و تمام استانداردهای مورد نیاز را دارا است. در تولید آن از دانش فنی و تمام امکانات و تجهیزات بهره برده ایم تا آنچه که تولید می کنیم مرغوب و قابل اعتماد باشد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بیمه پارسیان بیمه دانا بانک گردشگری شرکت شیر پگاه بانک ملی ایران بیمه رازی موسسه ملل بنر بانک سپه
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها