۱۴۰۰ سه شنبه ۲۳ شهريور چاپ

آغاز مسابقه طراحی شهری و جداره سازی مسیر بومی-فرهنگی در کیش

آغاز مسابقه طراحی شهری و جداره سازی مسیر بومی-فرهنگی در کیش

ایران نو:مسابقه “طراحی شهری و جداره سازی مسیر بومی- فرهنگی” با هدف توسعه متوازن شهری و استفاده از ایده های برتر طراحی در کیش آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مسابقه بر اساس شرایط و مقررات جامع مسابقات وزارت راه و شهر سازی و با هدف استفاده از ایده های برتر و نوآوری فارغ التحصیلان رشته های معماری و شهرسازی و طراحی منظر و لند اسکیپ در طراحی شهری و جداره سازی مسیر بومی – فرهنگی میدان سعدی تا مسجد خاتم برگزار می شود.

در نظر گرفتن شرایط ویژه محور بومی- فرهنگی و رعایت مقیاس و تناسبات طرح ،ساماندهی فضاهای باز شهری با اولویت بافت بومی موجود، توجه به مسیر مسجد خاتم تا مسجد اهل تسنن، ایجاد هماهنگی جداره ها با توجه به اجرایی و کم هزینه بودن و اصلاح هندسی مسیر طراحی از اولویت های این مسابقه است.

بر اساس این گزارش دکتر پیروز حناچی، دکتر فریبرز دولت آبادی ، مهندس شهاب الدین ارفعی، مهندس آرش مظفری و مهندس عبدالنبی شرفی داوری این مسابقه را بر عهده دارند.

برای نفر اول این مسابقه ۱ میلیارد ریال و برای نفر دوم ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی درنظر گرفته شده است.

شرکت کنندگان می توانند تا اول مهرماه ۱۴۰۰ برای نام نویسی و دریافت کد رهگیری از طریق لینک urban.kish.ir اقدام کنند. عدم دریافت برنامه مسابقه و کد رهگیری تا اول مهر به منزله عدم احراز صلاحیت شرکت در مسابقه است . مهلت ارسال آثار نیز تا ۱۵ آبان تعیین شده است. زمان داوری آثار ۱۷ آبان بوده و نتایج ۲۰ آبان اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۴۴۴۲۱۳۸۰- ۰۷۶ داخلی ۱۳۹ با دبیر مسابقه (دکتر بیدلی) تماس بگیرند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه دانا شرکت شیر پگاه بانک گردشگری بانک ملی ایران بیمه رازی بنر بانک گردشگری موسسه ملل بنر بانک سپه
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها