۱۴۰۰ شنبه ۱۳ شهريور چاپ

زمین های چمن ورزشی محلات شمال تهران نوسازی شد

زمین های چمن ورزشی محلات شمال تهران نوسازی شد

ایران نو:زمین های چمن ورزشی محلات شمال تهران با هدف استفاده بهینه از فضاهای موجود شهری و در راستای توسعه و نهادینه شدن فرهنگ ورزش بین جوانان و نوجوانان، نوسازی و ساماندهی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، کاظم دستگردی مدیر اداره ورزش معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: زمین‌های روباز و چمن مصنوعی محلات می‌توانند ایفاگر نقش مهمی در توسعه ورزش بین نوجوانان و جوانان باشند بر همین اساس ۳ هزار متر مربع زمین چمن مصنوعی و روباز محلات شمال تهران در قالب پروژه های فرهنگی اجتماعی و توسعه فضاهای فرهنگی – ورزشی در شمال تهران ساماندهی شد.
وی افزود: فضاهای ورزشی منطقه یک نیازمند اقدامات موثر و بهینه جهت توسعه و ساماندهی بوده است لذا در این راستا نسبت به نوسازی و ساماندهی ۳ زمین چمن ورزشی در محلات کاشانک، بوکان و چیذر جهت استفاده شهروندان به خصوص جوانان و نوجوانان اقدام شد.
دستگردی خاطر نشان ساخت: زمین های ورزشی روباز محلات بر اساس اولویت ها ، ظرفیت و همچنین جمعیت ساکن برای استفاده جوانان احداث شده و با توجه به رویکرد محله محوری همزمان با تدوین سند توسعه محلات و شناسایی فرصت ها و نیازها توسعه فضاهای ورزشی در دستور کار قرار گرفت و امکاناتی مهیا شد تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روانی خود را حفظ کنند.

 

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه دانا شرکت شیر پگاه بانک گردشگری بانک ملی ایران بیمه رازی بنر بانک گردشگری موسسه ملل بنر بانک سپه
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها