۱۴۰۰ دوشنبه ۲۵ مرداد چاپ

فعالیّت‌های تأمین کالاهای اساسی تعطیلی ندارد

فعالیّت‌های تأمین کالاهای اساسی تعطیلی ندارد

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران طی بخشنامه‌ای نحوه‌ی فعالیّت زنجیره‌ی تأمین کالاهای اساسی را در ایام تعطیلی پیشِ‌رو ابلاغ کرد. صنعت و معدن به گزارش روابط‌عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، یزدان سیف در این بخشنامه بر حفظ امنیت غذایی کشور و جریان تأمین کالاهای اساسی تأکید کرد و نتایج به دست آمده از آن را از دستاورها و مجاهدت‌های همکاران عزیزی دانست که دو سال است علاوه بر جهاد در برابر تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی شرایط کرونایی کشور را نیز تجریه می‎نمایند و در حال حاضر با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا در کشور و شرایط به‌وجود آمده از یکسو و لزوم تأمین، تدارک و توزیع کالاهای اساسی به‌ویژه گندم، آرد و نان در شرایط خشکسالی از سویی دیگر شرایطی را مقابل مدافعین امنیت غذایی و سفره مردم قرار داده است که صرفاٌ با مجاهدت امکان مدیریت آن فراهم است .
  سیف با اشاره به تصمیم‌گیری ستاد کرونای کشور برای مهار موج جدید کرونا، ضمن تشکر از مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی بی‌شائبه همه همکاران صف و ستاد در ایجاد آرامش در بازارهای کالاهای اساسی کشور که همواره مورد تقدیر و تحسین همه مسئولان نظام بوده است بر اجرای مصوبات قبلی ستاد کرونای کشور و حساسیت تداوم تأمین این کالاها تأکید کرد.
وی گفت: با توجه به لزوم کالا‌رسانی به‌موقع در سراسر کشور، تمامی واحد های صف و ستاد شرکت اعم از: مدیریت‌ها، بنادر، انبارها، سیلوها و همه زنجیره‌های مرتبط نظیر: کارخانجات آرد، سیلوهای بخش خصوصی و نانوائی‌ها فعال بوده و در صورت نیاز و صلاحدید نسبت به افزایش شیفت های کاری اقدام خواهند کرد و با اعلام تعطیلی توسط ستاد ملی کرونا، همه واحدهای صف و ستاد مکلف‌اند حسب دستورالعمل شیفت‌بندی و دورکاری که متعاقباً توسط معاونت اداری و مالی ابلاغ می‌گردد نسبت به انجام فعالیت‌های جاری اقدام نمایند.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران افزود: حسب تشخیص مدیران ستادی و استانی برخی مشاغل که امکان انجام وظائف در خارج از محل اداری و به‌صورت دورکاری را دارند با ارائه ساعات انجام فعالیت در منزل به‌همراه گزارش کار مربوطه وظائف خود را در خارج از فضای اداری انجام خواهند داد و معاونت برنامه ریزی شرکت مکلف است نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم در تکمیل زیرساخت‌های مربوطه اقدام نماید .

 

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه دانا شرکت شیر پگاه بانک گردشگری بانک ملی ایران بیمه رازی بنر بانک گردشگری موسسه ملل بنر بانک سپه
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها