۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن چاپ

رنگ و هنر بر المان های شهری منطقه ۲ نقش بست

رنگ و هنر بر المان های شهری منطقه ۲ نقش بست

ایران نو:به منظور زیباسازی و ایجاد جلوه های بصری در فضاهای شهری منطقه۲ با اجرای پالت رنگی ،المان های شهری جلوه زیبا گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور با اشاره به تاثیر نمادها و عناصر شهری در نشاط شهری گفت: زیباسازی بصری یکی ازراهکارهای اساسی درآرامش بخشی و تلطیف فضاهی شهری است که درهمین خصوص طرح های متنوع رنگ آمیزی المان های شهری ،ساماندهی تابلوها و نورپردازی فضاهای شهری با هدف تامین آرامش روحی وروانی شهروندان اجرا شد.

وی افزود:با توجه به اهمیت تلطیف فضای زندگی شهری، مدیریت منطقه بهره گیری از هنر و رنگ را برای دلپذیر‌شدن محیط زندگی اجتماعی دردستور کار قرار داده است.
وی با اشاره به رنگ آمیزی المان های شهری در منطقه گفت:با توجه به نقش رنگ ها در شاد کردن شهر و ایجاد زیبایی بصری برای تلطیف روحیه شهروندان،رنگ آمیزی مبلمان شهری با بهره گیری از الگوی پالت رنگی انجام شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه درادامه به نور پردازی در فضاهای شهری اشاره کرد وگفت: با توجه به اهميت روشنايي در افزايش امنيت بوستان ها وفضاهای شهری ،طرح تامین روشتایی بوستان ها و فضاهای بی دفاع شهری در قالب پروژه های توسعه محلی اجرا شد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک سپه بیمه پارسیان بنر بانک گردشگری بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بنر سازمان تامین اجتماعی بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها