۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ بهمن چاپ
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم؛

گذراندن دوره اصناف برای صدور و تمدید مجوز صنفی در قشم الزامی است

گذراندن دوره اصناف برای صدور و تمدید مجوز صنفی در قشم الزامی است

ایران نو:مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از این پس تمامی فعالان صنفی و تجاری منطقه آزاد قشم برای اخذ و تمدید مجوز فعالیت ملزم به گذراندن دوره‌های اصناف هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: نخستین دوره آموزشی اصناف با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات صنفی به شهروندان و گردشگران توسط این مدیریت و با همکاری مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم برگزار شد.
وی ادامه داد: این دوره آموزشی در ۴ جلسه و در مجموع به مدت ۶ ساعت مخصوص روسای صنوف و مدیران مجتمع‌های تجاری با حضور ۴۵ نفر شرکت کننده از اصناف فعال قشم برگزار شد.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم افزود: همچنین مطابق برنامه ریزی صورت گرفته دوره‌های آموزشی اصناف به صورت مستمر و هر هفته روزهای چهارشنبه در مرکز بین المللی رشد با حضور فعالان صنفی برگزار می‌شود.
به گفته امیری؛ شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با چارچوب‌های قانونی و الگوهای حاکم بر روابط آنها با سازمان و در راستای سیاست‌های سازمان منطقه آزاد قشم، درخصوص آشنایی اصناف با قوانین و مقررات و روش‌های نوین ارتباط با مشتریان آشنا شدند.
وی تصریح کرد: فقه اسلامی بازار، وظایف و تعامل فیمابین ادارات دولتی و حاکمیتی و اصناف، قوانین و چارچوب‌های انتظامی مرتبط با امور اصناف، قوانین و مقررات حوزه مالیاتی مرتبط با اصناف، آشنایی با قوانین مناطق آزاد و تجاری در حوزه اصناف، قوانین بهداشت واحدهای صنفی و بهداشت محیط سرفصل‌های این دوره آموزشی را تشکیل می‌دادند.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده پس از برگزاری نخستین دوره آموزشی اصناف قشم، تمامی فعالان صنفی و تجاری دارای مجوز جهت تمدید و همچنین صدور مجوز جدید از منطقه آزاد قشم، ملزم به گذراندن این دوره‌ها هستند.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک سپه بیمه پارسیان بنر بانک گردشگری بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بنر سازمان تامین اجتماعی بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها