۱۳۹۹ دوشنبه ۱۵ دي چاپ
امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از سازمان بهشت زهرا(س):

بهشت زهرا(س) در اوج گمنامی به بهترین شکل کرونا را مدیریت کرد/ تغییرات بهشت زهرا(س) در سالهای اخیر کاملاً مشهود است

بهشت زهرا(س) در اوج گمنامی به بهترین شکل کرونا را مدیریت کرد/ تغییرات بهشت زهرا(س) در سالهای اخیر کاملاً مشهود است

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا در اوج گمنامی انجام می شود، گفت: اجر و ثواب خدماتی که شما به مردم در سازمان بهشت زهرا(س) ارائه می کنید، کمتر از شهدا و ایثارگران نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در سازمان بهشت زهرا(س) از نزدیک در جریان اقدامات مدیریتی این سازمان در بحران کرونا قرار گرفت و  اظهار داشت: پرسنل خدوم و مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) با ایثار و از خودگذشتی در گمنامی توانستند بحران کرونا را به بهترین صورت مدیریت کنند.
وی افزود: در انعکاس و بیان زحمات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در بحران کرونا همچنین در قدردانی و بزرگداشت ایثارگری عزیزان شاغل در بهشت زهرا(س) ما غفلت کردیم و آمادگی داریم تا از این عزیزان که در خط اول مبارزه با کرونا هستند، تجلیل و تکریم کنیم.
امیر نصیرزاده با اشاره به اینکه ارتش و به ویژه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درکنار کارکنان زحمتکش و گمنام سازمان بهشت زهرا(س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی ابراز کرد: ما در کنار شما هستیم و به امید خداوند ارتش در کنار شما حضور دارد تا با تدبیر و کوشش پرسنل سازمان بهشت زهرا(س)از این بحران به سلامت عبور کنیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با قدردانی از همکاری صمیمانه مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) در تکریم و تعظیم به خانواده های شهدای نیروی هوایی ارتش گفت: کاملاً مشهود است که بهشت زهرا(س) در سالهای اخیر متحول شده است .
وی افزود: سازمان بهشت زهرا(س) در بالاترین سطح با نیروی هوایی ارتش در خصوص تکریم خانوداه های معظم شهدا و همچنین خلبانان تیز پرواز ارتش همکاری و هم افزایی دارد و ما از این بابت نیز از مدیریت بهشت زهرا(س) سپاسگزاریم.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با ارائه گزارشی از ۱۱ ماه تلاش شبانه روزی و جهاد گونه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و اقدامات مدیریتی در بحران بی سابقه و تاریخی کرونا گزارش کاملی ارائه کرد.

کلید واژه‌ها:
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک سپه بیمه پارسیان بنر بانک گردشگری بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بنر سازمان تامین اجتماعی بیمه رازی
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها