۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر چاپ

جانمایی سومین پد بالگرد منطقه ۱۹ با هدف ارائه فوریت های امدادی

جانمایی سومین پد بالگرد منطقه ۱۹ با هدف ارائه فوریت های امدادی

سومین پد بالگرد منطقه ۱۹ به منظور بهره برداری اورژانس هوایی کشور در مسیر شمال به جنوب بزرگراه خلیج فارس جانمایی شد.

به گزارش ایران نو، علی توکلی شهردار منطقه ایجاد محل استقرار مناسب بالگرد در حوادث جاده ای و امداد رسانی بزرگراهی را از اهداف این اقدام خواند و گفت: در همین راستا پد بالگرد با شعاع ۶ متری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه خلیج فارس( ورودی به روستای پلایین) در نقطه ای جنب جنگل کاری جانمایی شد.
او خاطرنشان کرد: این پد با رعایت اصول استاندارد و راهنمایی اورژانس هوایی کشور جانمایی شده و اقدامات اجرایی آن نیز در مرحله روکش آسفالت است.
این مسئول با اشاره به اصلاح دو پد بالگرد که پیش از این در این منطقه احداث شده بود، بیان کرد: شعاع پد بالگرد احداث شده در بزرگراه آزادگان ۳ متر بود که در حال حاضر به ۶ متر افزایش یافته است. همچنین فعالیت اصلاح فضای سبز اطراف پد بالگرد احداثی در رمپ پل شهید صنیع خانی در حال اجرا است.

کلید واژه‌ها: #منطقه19: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها