۱۳۹۹ سه شنبه ۲۵ شهريور چاپ

بازديد معاونت اعتبارات و راهبری شعب بانك صنعت و معدن از واحد های توليدی استان سمنان

بازديد معاونت اعتبارات و راهبری شعب بانك صنعت و معدن از واحد های توليدی استان سمنان

عضو هيأت عامل بانك صنعت و معدن به همراه رييس اداره بازاريابی و بانكداري شركتی اين بانك از چندين واحد صنعتی در استان سمنان جهت ارزيابی اين طرح های صنعتی و تأمين مالی آنها بازديد نمودند.

.
به گزارش ایران نو، عبدالرضا ولي الهي معاونت اعتبارات و راهبري شعب به همراه مهدي صدري رياست اداره بازاريابي و بانكداري شركتي روز چهارشنبه نوزدهم شهريورماه در سفر به استان سمنان ، از واحد هاي توليدي و صنعتي صنايع رنگسازي پارس اشن ، معدني املاح ايران ، عقاب افشان و فولاد آلياژي بازدید بعمل آورده و در جريان روند فعاليت اين شركت هاي صنعتي قرار گرفتند؛ در اين بازديد مديران شركت هاي مزبور توضيحاتي در خصوص عملكرد واحدها و طرحهاي در حال اجرا و توسعه اي ارائه نمودند.
در اين بازديدها معاونت اعتبارات و راهبري شعب نقطه نظرات خود را در خصوص نحوة تعامل و همكاري با اين مشتريان بيان نموده و بر حمايت از بخش توليد كشور در سالي كه به نام جهش توليد مزين شده است، تأكيد كرد.
همچنين رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي در خصوص بانكداري شركتي مذاكراتي با واحدهاي مزبور داشت و به آنان اطمينان داد بانك تلاش خود را در مساعدت به واحدهاي صنعتي فعال استان و ارائه خدمات نوين بانكي به آنان به كار مي گيرد.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها