۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ شهريور چاپ
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

توجه به آرمان ها در بیمه سلامت نیازمند اختصاص اعتبارات بیشتراست

توجه به آرمان ها در بیمه سلامت نیازمند اختصاص اعتبارات بیشتراست

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص اعتبارات مناسب به بیمه سلامت می تواند دراجرای ایده ها نقش موثری ایفا کند.

علی اصغر باقرزاده در گفتگو با خبرنگار آی هینا گفت: بیمه سلامت تاکنون اقدامات خوبی را در حوزه سلامت انجام داده است، اما این به معنای رضایت صد درصدی از فعالیت های بیمه سلامت نیست .

 نماینده بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمه سلامت باید به بیمه شدگان در مناطق دورافتاده بیشتر توجه کند، چراکه گلایه مندی هایی ازسوی مردم وجود دارد ، البته بیمه سلامت طبق اعتباراتی که دارد خدمات به مردم ارائه می دهد .

 وی تاکید کرد: توجه به ایده ها و آرمان ها در بیمه نیازمند توجه بیشتربه اعتبارات است ، اما با مدیریت بهتر و با امکانات بسیار کم نیز می توان خدمات مناسبی را ارائه داد، به عنوان مثال در خصوص برگزاری ارزیابی وسع می توان عملکرد بهتری داشت.

 باقرزاده با اشاره به اینکه سیستم برنامه و بودجه کشور باید مشکلات حوزه سلامت را بطور کلی حل کند اظهار داشت: با اختصاص اعتبارات بیشتر می توان به انتظارات مردم جامه عمل پوشاند ، اما با توجه به امکانات موجود مدیریت مناسبی در بیمه سلامت انجام شده است.

 نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس دررفع مشکلات اعتباری به بیمه سلامت کمک خواهد کرد.

کلید واژه‌ها: #بیمه سلامت: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها