۱۳۹۹ شنبه ۱ شهريور چاپ

ثبت اعتراض به آراء كميسيون های ماده ۱۰۰ غیرحضوری شد

ثبت اعتراض به آراء كميسيون های ماده ۱۰۰ غیرحضوری شد

مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از فراهم شدن امكان ثبت اعتراض مالك به آراء صادره كميسيون های ماده صد به صورت برخط از طریق كارتابل شهروندي در “سامانه تهران من” خبر داد.

به گزارش ایران نو، حامد سلیمی مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران در خصوص امکان ثبت غیر حضوری اعتراض به آراء صادره كميسيون های ماده صد گفت: در راستای فرآیند هوشمندسازی و به منظور رفاه حال شهروندان تهرانی و تسریع در امور، امكان ثبت درخواست اعتراض به آراء صادره كميسيون های ماده صد و همچنين امکان ثبت دفاعيه نسبت به فرم وضعيت خلاف به صورت برخط و از طريق كارتابل شهروندي مالكين در “سامانه تهران من” فراهم شد؛ از این رو دیگر نیازی به مراجعه حضوری مالک نبوده و متقاضیان محترم مي توانند با مراجعه به سامانه urban.tehran.ir  و با استفاده از نام کاربري شهروندي خود اقدام به ثبت اعتراض و دفاعیه نمایند.

وی افزود: در صورتيکه متقاضی فاقد حساب کاربری شهروندی باشد، ابتدا بايد در سامانه تهران من (my.tehran.ir) ثبت نام کرده و پس از دریافت پیامک حاوی نام کاربری و رمز ورود براي ثبت تعهدنامه ي صيانت از نام کاربري، به یکی از دفاتر خدمات الکترونيک شهر مراجعه کند.

سلیمی تأکید کرد: بعد از تأييد تعهدنامه در دفتر خدمات الکترونيک شهر، (مالک/ متقاضي) مي تواند با مراجعه به سامانه urban.tehran.ir  و ورود با نام کاربري شهروندي خود، اقدام به ثبت اعتراض به رأی صادره یا ثبت دفاعیه نسبت به فرم وضعيت خلاف نماید.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه پارسیان بنر بیمه کوثر بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر سازمان تامین اجتماعی بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها