۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد چاپ
دکتر چوبینه با تأکید بر آمادگی تیم‌های تخصصی شرکت شهر سالم خبر داد:

اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران در انتظار ارائه مجوز و اعتبارات

اجرای طرح تست آنتی بادی از کارکنان شهرداری تهران در انتظار ارائه مجوز و اعتبارات

ایران نو:مدیرعامل شرکت شهر سالم از آمادگی کامل این شرکت برای سنجش آنتی‌بادی کارکنان شهرداری تهران در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد

به گزارش ایران نو، دکتر حمید چوبینه با اشاره به فعالیت‌های مختلفی که در راستای حفظ سلامت کارکنان شهرداری تهران در برابر شیوع ویروس کرونا صورت گرفته، اظهار کرد: مهمترین برنامه شرکت شهر سالم در مقابله با کرونا که با همکاری دیگر بخش‌های شهرداری تهران و به دستور دکتر مظاهریان معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی انجام شد، غربالگری بیش از ۸۰هزار نفر از کارکنان شریف بود که در چند مرحله انجام شد.

وی با تأکید بر موفقیت طرح غربالگری کرونا، یک بار دیگر از آمادگی شرکت شهر سالم برای انجام تست آنتی‌بادی بر روی کارمندان و کارگران خدوم شهرداری تهران خبر داد و افزود: این تست چند ویژگی دارد؛ اول اینکه برای خود فرد و سازمان مشخص می‌شود که آیا او دچار بیماری کووید-۱۹ شده است یا خیر و در صورت ابتلا می‌دانیم که خطر بیماری مجدد برای وی فعلا وجود ندارد. دوم اینکه افراد مبتلا می‌توانند کاندیدای اهدای پلاسمای خون خود جهت استفاده در پلاسمادرمانی بیماران بدحال شوند و دست آخر اینکه هزینه‌های ماسک و دستکش نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان یادآور شد: همان‌طور که طرح غربالگری کرونا با همکاری و حمایت نهادهای بالادستی صورت پذیرفت، طرح انجام تست آنتی‌بادی کارکنان شهرداری تهران نیز نیازمند اخذ مجوز و تأمین اعتبار از سوی بخش‌های دیگر شهرداری است و در صورت عملی شدن این موارد، تیم‌های تخصصی شرکت شهر سالم به سرعت کار را آغاز خواهند کرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها