۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد چاپ
شهردار منطقه یک تاکید کرد:

تحقق منابع جدید درآمدی پایدار برای شهر، در توسعه استارتاپ ها

تحقق منابع جدید درآمدی پایدار برای شهر، در توسعه استارتاپ ها

ایران نو:نگاه به ایجاد درآمد در شهر باید تغییر کند و راهکارهای جدید درآمدی پایدار برای شهر، با توسعه استارتاپ ها تحقق یابد.

به گزارش ایران نو،سید حمید موسوی شهردار این منطقه در بازدید از مرکز رشد،نوآوری و کارآفرینی شهری این منطقه در بوستان جمشیدیه، اظهار داشت: مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با بهره گیری از ظرفیت های تعدادی از شرکت های دانش بنیان اقدام به راه اندازی مرکز رشد ،نوآوری و کارآفرینی شهری در حوزه گردشگری نموده است تا با استفاده از ایده های نو دانشجویی اقدام به توسعه کارآفرینی در این حوزه نماید.

موسوی در این بازدید گفت: شهرداری منطقه یک با هدف توسعه درآمدهای پایدار شهر، آماده حمایت از شرکت های دانش بنیان و تیم های نوپای دانشجویی و استارت آپ ها است و شهرداری اگر چه نهادی خدماتی است ولی اهداف اجتماعی را نیز دنبال می کند تا با اشتغال زایی به درآمدزایی نیز دست پیدا کند.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: بهره‌برداری از دانش، فکر و اجرای طرح‌های دانش‌بنیان و استفاده از فضاهای مجازی و استارت آپ ها ،با توجیه اقتصادی و درآمد زایی می تواند منطقه یک را در اجرای پروژه‌های بزرگ به خصوص در بحث توسعه گردشگری یاری کند و شهرداری آماده حمایت از ایده های نوین و کدهای درآمدی است.

گفتنی است این مرکز به زودی با حضور مدیران ارشد شهرداری تهران و دیگر مقامات مسئول مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

کلید واژه‌ها: #منطقه1: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها