۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد چاپ
برای افزایش سلامت شهروندان منطقه چهار؛

بوستانهای شمال شرق تهران برای ورود کودکان ایمن سازی می‌شود

بوستانهای شمال شرق تهران برای ورود کودکان ایمن سازی می‌شود

ایران نو:معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از ضدعفونی و نظافت المان های شهری و بوستانی خبر داد و گفت: بوستانها برای ورود کودکان ایمن سازی می شود.

به گزارش ایران نو، حمیدرضا فرخی با اعلام این خبر گفت: همزمان با بازگشایی بوستان ها بر اساس پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت و حضور خانواده ها به ویژه کودکان در زمین های بازی و به منظور ارتقای سلامت و بهداشت شهروندان، المان های شهری مستقر در سطح معابر و بوستان ها ضدعفونی و محلول پاشی شد.

وی گفت: در این راستا  حدود ۱۵۳۷۰ لیتر مایع ضدعفونی کننده صرف ضدعفونی و شستشوی فضاهای عمومی و بوستانی منطقه شد.

فرخی در ادامه گفت: در این راستا المان های بوستانی از جمله نیمکت ها، مجموعه بازی های کودکان، مجموعه های ورزشی بوستانی، آبخوری ها، سرویس های بهداشتی، سرپناه های ایستگاه های اتوبوس، پل های عابر پیاده و ... به صورت  مداوم ضدعفونی می شوند.

معاون خدمات شهری منطقه چهار با درخواست از شهروندان در خصوص رعایت نکات بهداشتی در بوستان ها گفت: امید داریم با همکاری و مساعدت شهروندان با مدیریت شهری بتوانیم هرچه سریعتر این بیماری را شکست دهیم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها