۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت چاپ
سرپرست دفتر ارتباطات و امور پست بین الملل

چاپارخانه اصفهان قابلیت تبدیل شدن به موزه و نمایشگاه دائمی تمبر رادارد

چاپارخانه اصفهان قابلیت تبدیل شدن به موزه و نمایشگاه دائمی تمبر رادارد

ایران نو:سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست در جریان بازدید از چاپارخانه اصفهان گفت: این فضا پتانسیل قابل توجهی برای تبدیل شدن به موزه تجهیزات پستی و نمایشگاه دائمی تمبر را دارد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ حسن عمیدی در سفر به استان اصفهان با حضور در ناحیه پستی نشاط، باجه‌های امانات خارجه و دفتر پست تخصصی بسته بندی صنایع دستی در میدان امام اصفهان، فرآیند قبول و رهسپاری دراین واحد‌ها را مورد بازدید قرار داد.

وی در جریان در این بازدیدها که به همراه حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان انجام شد، در گفت و گو با مشتریان اظهار داشت: پست در راستای وظیفه اجتماعی و فرهنگی و حمایت از تولید ملی و توسعه گردشگری وصنایع دستی همکاری‌های قابل توجهی با تولید کنندگان سراسر کشور دارد.

عمیدی افزود: به دلیل گسترش بیماری کرونا در بیشتر کشورها مشکلات زیادی در ارسال و دریافت مرسولات خارجه بوجود آمده که با پیگیر ی‌های مستمر مسئولان، بخشی زیادی از این مشکلات حل شده و امیدوارم باقی مسایل نیز به زودی مرتفع شود.

رییس موزه ارتباطات در ادامه از واحدهای اجرایی پست اصفهان به ویژه مرکز پستی داخله و خارجه در بزرگترین مجموعه تاریخی، فرهنگی و صنایع دستی اصفهان بازدید کرد و در جریان دیدار با کارکنان این واحدها گفت: راه اندازی این مرکز گواهی بر حمایت شرکت ملی پست از کسب و کار‌های نوپا و تحقق شعار جهش تولید است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها