۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ
به مناسبت روز روابط عمومی وارتباطات ؛

يادداشت وپيام تبريک مديرروابط عمومي شهرداري منطقه2

يادداشت وپيام تبريک مديرروابط عمومي شهرداري منطقه2

ایراننو:مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه2: جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر سازمان ها و افکار عمومی است.

به گزارش  ایران نو، متن این پیام به شرح زیر است:
در عصر اطلاعات و ارتباطات که جامعه رو به سوی تکامل دارد و مدنیت را جستجو می کند ،روابط عمومی ها از اجزا و عناصر اصلی ارتباطات به شمار می روند و در ایجاد بسترهای مشارکت ذهنی و عینی نقش نهادی و بنیادی دارند .
روابط عمومی مهم ترین رکن دنیای مدرن در عصر ارتباطات است که توانسته جای خود را در تمام سازمان های جهانی،خصوصی و دولتی پیدا کند و امروزه از آن به عنوان مهمترین رکن شکوفایی و نوآوری در هر مجموعه ای یاد می شود، روابط عمومی که بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ،تولید محتوای غنی،صداقت،شفافیت در اطلاع رسانی ،تلاش برای ایجادرضایت دوسویه و جهت دهی به برنامه ریزی های سازمان در پیشبرد اهداف آن نقش آفرین است.
 بنابراین روابط عمومی را نمی توان تنها یک فن و دانش دانست بلکه یک سرفصل از اخلاق ،هنر و علوم اجتماعی است که با تکیه بر مهارت های ارتباطی درون وبرون سازمان را به هم پیوند می دهد و هدف و چگونگی برنامه ها را برای سازمان ترسیم می کند.چراکه روابط عمومی حافظ منافع سازمان و مخاطبان آن است.
 قدر مسلم این‌که، نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز روابط‌عمومی وارتباطات، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر سازمان ها و افکار عمومی است.
اینجانب، فرارسیدن این روز فرخنده را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی وارتباطات ،به ویژه همکاران سخت کوشم درحوزه روابط عمومی شهرداری تهران تبریک و تهینت عرض نموده و برای فعالین ارجمند این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق وپیروزی را از درگاه خداوند سبحان خواستارم.
علی طهماسبی
مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه2تهران

کلید واژه‌ها: #ایران نو: منطقه21
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها