۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ
شهردار منطقه یک در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا:

مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود

مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود

ایران نو:مکان های عمومی و پر تردد شمال تهران با توجه به بازگشایی بوستان ها با دقت و توجه بیشتری پاکسازی، ضدعفونی و گند زدایی شود

به گزارش  ایران نو، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا که با هدف پیگیری مصوبات و بررسی مجموعه اقدامات صورت گرفته در این حوزه با حضور معاونین،شهرداران نواحی ده گانه و مدیران عضو این ستاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مکان های عمومی به ویژه ايستگاه هاي مترو،اتوبوس ، تاكسي، اسکان های کارگری و بوستان ها که به دلیل بازگشایی مورد توجه بيشتر مردم قرار گرفته است نیازمند دقت و توجه ویژه است و باید پاكيزگي و بهداشت محيط مد نظر قرار بگيريد و مخازن زباله روزي دوبار تخليه و ضدعفوني شوند.

شهردار منطقه یک گفت: در ايام ماه مبارك رمضان ، كمك ها و فعاليت اعضا،تبليغات محيطي،شعائر اسلامي مبتني بر آموزه هاي ديني اجرا شود و اداره زيبا سازي در تبليغات توجه به شعائر،آيات و رحمت و مغفرت و ادعيه مناسب را ،در شان یک  كشور إسلامي و ماه مبارك رمضان انجام دهد.
موسوی افزود: فعاليت كارگروه های عضو ستاد مقابله با كرونای منطقه باید مطابق با ستاد ملي كرونای كشور باشد و همانطور که  مدیریت و کنترل ویروس کرونا با مشارکت‌ و همدلی مردم، ما را از دیگر کشورها متمایز کرد ، معاونت اجتماعي و فرهنگي منطقه همچنان از مشاركت گروه هاي مذهبي و طلاب داوطلب با گروه هاي هنري كه در بيمارستانها برنامه اجرا مي كنند استقبال و استفاده كند.

او كنترل و نظارت مستمر كارگاه هاي ساختماني تو سط ادارات شهرسازي نواحي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي را مورد تاکید قرار داد و از شهرداران نواحي خواست تمهيدات ويژه در خصوص پاکسازی و لایروبی انهار،كانالها و جويهاي آب و جلوگیری از ورود  فاضلاب ها به انهار را انجام دهند .

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها