۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ

برگزاري مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩

برگزاري مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩

ایران نو:مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩ با حضور فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران ، شهردار و مديران شهري منطقه برگزار شد.

به گزارش ایران نو، در اين نشست سردار كريم بيات فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران ضمن قدرداني از توجه شهردار منطقه به مجموعه يگان حفاظت و تعامل خوب ايشان با ناجا، بحث جابجايي در نيروهاي مسلح را امري بديهي و ضروري دانست.

او تاكيد كرد: فرماندهان يگان حفاظت مناطق بايد با هماهنگي شهرداران تعيين و معرفي شوند چراكه ضرورت دارد فرمانده يگان در راستاي پيشبرد اهداف سازمان با تدابير شهردار هماهنگ باشد.
اين مسئول با تقدير از خدمات و سوابق شايسته سرهنگ مرادي فرمانده سابق يگان حفاظت منطقه، سرهنگ حيدري را به عنوان فرمانده جديد يگان حفاظت معرفي كرد.
در اين جلسه علي توكلي شهردار منطقه نيز از توجه و نگاه ويژه سردار بيات به اين منطقه تشكر و از خدمات ارزنده سرهنگ مرادي تقدير كرد.
او به تشريح بخشي از زحمات و پيگيري هاي يگان حفاظت منطقه پرداخت و بيان كرد: بحث جمع آوري بازار احساني با همكاري نيروهاي يگان حفاظت منطقه به نتيجه مطلوب رسيد.
ضمن اينكه وجود بوستان ولايت و بحث تامين امنيت آن، ساخت و سازهاي غيرمجاز و نيز محدوده آسيب پذير خلازيل زحمات نيروهاي يگان حفاظت را در اين منطقه مضاعف كرده است.

او ابراز اميدواري كرد سرهنگ حيدري نيز در عرصه خدمت رساني به مردم شريف و ولايت مدار منطقه به خوبي درخشيده و منشا خير و اثر باشد.

در پايان جلسه ضمن تقديم لوح تقدير به سرهنگ حيدري توسط فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران و شهردار منطقه، حكم انتصاب سرهنگ حيدري به عنوان فرمانده جديد يگان حفاظت منطقه به او اهدا شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها