۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ
با بهره گیری از رنگ ها

دیوارها زیبا می شوند

دیوارها زیبا می شوند

ایران نو:گام بلندی در جهت احیای سیمای بصری و زیباسازی جداره های شهر به همت اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 برداشته شده است.

به گزارش  ایران نو، رحمانی شهردار ورودی غربی پایتخت با اشاره به این نکته که نقاشی دیواری شاخه ای از هنرهای تجسمی است و در زیباسازی مناظر شهری تاثیر مطلوبی دارد، گفت: جداره های شهر می توانند با استفاده از طرح ها و رنگ های مناسب و مطلوب، باعث ارتقای سطح کیفیت فضای شهری و از همه مهم تر ایجاد شادابی و روحیه در بین شهروندان می شود.

او در ادامه افزود: رنگ، يکي از مهمترين عناصري است که مي تواند به سادگي و با هزينه اي کمتر از ساخت و ساز براي تعريف فضاها، در ایجاد خوانايي و حس وحدت و خلق حس تعلق مکانی به ما کمک کند.

رحمانی همچنین یادآور شد: "شهر زیبا"، شهری است که در آن بین سه عنصر "انسان، طبیعت و کالبد شهر"؛ تعادل ایجاد شود و فاقد ناهمگونی‌های شدید فضای اجتماعی در میان محله های مختلف باشد و دارای چشم انداز آزاردهنده نباشد.
لازم به ذکر است؛ جداره های شهری در نواحی سه گانه منطقه21 از ابتدای سال جاری تاکنون به بهره گیری از رنگ ها و طرح های ایرانی-اسلامی جلوه زیباتری یافتند.

کلید واژه‌ها: #ایراننو: منطقه21
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها