۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ

خادمین ایثارگران منطقه 5 تجلیل شدند

خادمین ایثارگران منطقه 5 تجلیل شدند

ایران نو:مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران از برگزاری یادواره شهدای محلات منطقه 5 تقدیر کرد .

به گزارش ایران نو ؛  رضا جلالی مدیر کل امور ایثارگران در دیداربا فریدون حیدری شهردار منطقه 5 از تلاش های نمایندگان منطقه در برگزاری همایش های تکریم شقایق ها در محلات منطقه 5 قدردانی کرد.

شهردار منطقه 5 در این مراسم گفت : خدمت به شهیدان، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم آنان و ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت، لطف و توفیق الهی به بندگانی است که این فرصت گرانبها نصیب آنان می شود.

حیدری گفت : در سال گذشته برنامه های خوب و فشرده ای با همکاری سرای محلات برگزار کردیم و پیوستگی خاصی در کار رسیدگی به امور شهدا را شاهد بودیم .

وی با بیان اینکه خدمت در هر مجموعه ای باید رنگ الهی داشته تا اثرگذاری  مثبت و برکات آن مشهود باشد گفت : حمایت روحی و معنوی از خانواده شهدا بسیار مهم است و می بایست برنامه ای متشکل و منسجم با همکاری بنیاد شهید و شهرداری تدوین تا گوشه ای از مشکلات خانواده های معظم شهدا برطرف شود .

 مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران نیز در این برنامه گفت : استان تهران 33 هزار شهید دارد که 30 هزار شهید در شهر تهران است وامور ایثارگران بر حسب  پراکندگی خانواده شهدا در مناطق 22 گانه 352 مراسم یادواره و بزرگداشت شهدای محلات را با شعار" تهران شهید باران می شود "،برگزار کرده است .

جلالی گفت : برگزاری این یادواره ها فاز اول  و تدوین آثار به جامانده از شهدا فاز دوم  برنامه اداره کل ایثارگران در ترویج و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت است .

جلالی با اشاره به اهمیت و حساسیت خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ،  تکریم آنان را  قدرشناسی عملی و عینی از مقام شامخ شهداء و ایثارگران دانست و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغی در محلات شهر تهران را یکی از نمودهای عینی و بسیار موفق شهرداری تهران و اداره کل امور ایثارگران در این زمینه ارزیابی کرد.

وی  فعالیت های مجموعه شهرداری منطقه 5 در برگزاری 29 یادواره شهدای محلات با عنوان تکریم شقایق ها را  را موفق ارزیابی و از تلاش های به عمل آمده  تقدیر کرد.

کلید واژه‌ها: #ایران نو: منطقه9
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها