۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت چاپ
مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق در بازدید از منطقه۸:

افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، مهمترین رویکرد شهرداری تهران است

افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، مهمترین رویکرد شهرداری تهران است

ایران نو:مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق به اتفاق مدیران خود، از روند پیشرفت پروژه‌های در حال اجرا در منطقه۸، بازدید کرد

به گزارش  ایران نو، پیمان عباسی، مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق با اشاره به بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و تحقق مطالبات آنها گفت: تلاش برای افزایش سطح رضایتمندی شهروندان از جمله مهمترین رویکردهای شهرداری تهران است و اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق نیز با جدیت در این راستا می‌کوشد.
مهناز استقامتی، شهردار منطقه۸ در حاشیه بازدید از پروژه‌ها گفت: تمام پروژه‌‌ها با توجه به امکانات و شرایط و خواسته‌های شهروندان، تعریف شده‌اند. در کنار این پروژه‌ها، طرح‌های کوچک مقیاس با تعداد قابل توجهی که برگرفته از نیاز محله‌ها و شهروندان است نیز در دستور کار قرار دارد.
مسیر ویژه دوچرخه‌سواری خیابان جانبازان، هایپر گل بوستان آب، پارکینگ زیر سطحی شهید مدنی ، مخزن ۱۰۰ متر مکعبی، خیابان شهید نبی ئیان، باغ ایرانی و میدان قمر بنی هاشم(ع) از مکان‌هایی بود که نحوه اجرا و میزان پیشرفت ساختمانی آنها مورد بازدید مدیر کل سازمان‌ها و مناطق و شهردار منطقه۸ قرار گرفتند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها