۱۳۹۹ شنبه ۲۷ ارديبهشت چاپ

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر کرد.

به گزارش ایران نودر این پیام آمده است:
فرا رسیدن شبهاي قدر و ایام شهادت امام علی (ع) بهترین فرصت برای خودسازي و بهره گيري از آيات نوراني قرآن و چشمه زلال وحي است كه در اين شبها بر قلب پيامبر رحمت نازل شد و این ایام براستی آغازی در انتقال پیام و گسترش ارتباطات بین انسان های آزادی خواه جهان بوده است.
اينجانب ضمن گرامی داشت این ایام، روز 27 ارديبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را خدمت همه فعالان این عرصه تبریک عرض مي نمايم.
بي شك نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط ‌عمومی نشان از نقش پر اهميت آن در دنیای كنوني بوده و اين روز فرصت مغتنمی براي پاسداشت تلاشهاي همه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.
دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش همه دست اندر کاران این حوزه بخصوص اصحاب رسانه با ايجاد فضایی شفاف برای اطلاع رسانی صحيح و ایجاد ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
امروزه روابط عمومی وظيفه مشاوره و مديريت ارتباطات درون و برون سازمانی و انعكاس تمامي فعاليتها را عهده دار بوده و به عنوان عنصری مهم در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ و راهبردی دارد.
وجود يك روابط‌‌ عمومی برنامه محور، فعال و كارآمد که جلوتر از مخاطبان نیازها را شناسایی و در جهت برآوردن آنها ضمن بهره گیری از فناوریهای نوین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، لازمه حیات هر سازمان است و اين نهاد اثرگذار و پويا با ساختاري منسجم و با فراهم نمودن گردش اطلاعات می تواند منافع همه ذینفعان سازمان را تامین و یکپارچه نماید.
اينجانب ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی در کشور بخصوص كاركنان این بخش در بانك صنعت و معدن، توفیقات روزافزون تمامي عزيزان را آرزومندم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها