۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت چاپ

فعالیت کارگروه های تخصصی شورایاری محلات منطقه ۱۳ به منظور رفع مسائل شهری

فعالیت کارگروه های تخصصی شورایاری محلات منطقه ۱۳ به منظور رفع مسائل شهری

ایران نو:طی نشست شهردار منطقه ۱۳ با روسای کارگروه های تخصصی شورایاری محلات سیزده گانه ، برنامه ریزی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان در سال جدید انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، جلسه ای به منظور هماهنگی کارگروه های تخصصی شورایاری محلات سیزده گانه با حضور مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳، معاونین اجرائی ، دبیران شورایاری محلات در ساختمان شهرداری منطقه برگزار شد.
در این جلسه ضمن بررسی عملکرد شورایاری ها، برنامه های سال جدید بررسی و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام شد.
مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با بیان اینکه کارگروه‌های تخصصی در شورایاری ها از ارکان اصلی است گفت : تشکیل کارگروه های تخصصی چهار گانه به منظور مشارکت دهی شورایاران در شناسایی و رفع مشکلات محلات اقدامی مطلوب است که می تواند بستر توسعه همه جانبه محلات را فراهم کند.
وی در پایان از کلیه شورایاران خواست تا با حضور فعال و اثر گذار خود در کارگروه های تخصصی به عنوان بازوی توانمند شهرداری تهران همگام با برنامه های شهرداری تهران پیش رفته تا امور هر چه بهتر اجرا و مسائل رفع شود.
همچنین اعضای کارگروه های تخصصی شورایاران محلات در این جلسه از مجموعه خدمات شهردار منطقه در زمینه های مختلف از جمله ضدعفونی و گندزدایی اماکن و معابر در مقابله با ویروس کرونا، رسیدگی و احصاء مسائل محلات و… تقدیر کردند.
گفتنی است ، کارگروه های تخصصی شورایاری بر ۴ محور عمران و شهرسازی، سلامت و بهداشت، آموزش های شهروندی و فرهنگی و اجتماعی تاکید داشته و مشارکت در اداره مطلوب شهر به صورت داوطلبانه صورت می گیرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها