۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت چاپ

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بوستان‌ها و تفرجگاه های منطقه۲

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در بوستان‌ها و تفرجگاه های منطقه۲

ایران نو:معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دربوستان‌ها و تفرجگاه های منطقه۲ اجرا شد.

علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبرگفت: براساس مصوبات ستاد مقابله با پیشگیری از شیوع کرونا به دنبال بازگشایی بوستان ها ،به منظور ایجاد فاصله ایمن و مطمئن به منظور کنترل انتشار و شیوع ویروس کرونا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دربوستان‌ها در دستور کار منطقه قرار گرفت.
او افزود: طرح فاصله گذاری بصورت ترسیم خط قرمز بر روی نیمکت های پارکی انجام شد.
به گفته کریمی پور، تمام اقدامات در بوستان‌ها براساس پروتکل وزارت بهداشت اجرا شده است و ضمن انجام فاصله‌گذاری ، ضدعفونی کردن زمین بازی کودکان و وسایل بدنسازی به صورت مستمر انجام می شود.
او تاکید کرد: هر چند اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در حال انجام است، اما به شهروندان توصیه می‌شود ضمن رعایت اصول بهداشتی ،غیر از انجام امور ضروری، از خانه خارج نشوند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو ضدعفونی معابر و تجهیزات شهری و تامین ایمنی و بهداشت کارگران خدمات شهری از دیگر اقدامات اجرایی در پیشگیری از گسترش کرونا است.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها