۱۳۹۹ جمعه ۵ ارديبهشت چاپ

شناسایی و اعطای تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی درمنطقه ۱۹

شناسایی و اعطای تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی درمنطقه ۱۹

ایران نو:معاون اجتماعی وفرهنگی منطقه ۱۹ از شناسایی و جمع آوری اطلاعات صاحبان مشاغل خانگی برای ثبت تعاونی و دریافت تسهیلات خبر داد.

محسن فریدی گفت: این افراد برای بهره مندی از تسهیلات و ثبت تعاونی به نهادهای دولتی معرفی می شوند. ضمن اینکه مشاوره و پيگيري هاي لازم براي صاحبان مشاغلی که احتیاج به بحث استاندارد و نشان سیب سلامت سازمان غذا و دارو را دارند صورت مي گيرد.

او با بیان اینکه طی جمع آوری اطلاعات کارآفرینان و صاحبان مشاغل خانگی تاکنون ۲۸ نفر شناسایی شده اند افزود: این افراد در زمینه تولید کیف چرم، خشکبار، صنایع دستی، قالیبافی و غیره فعال هستند.
فریدی خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد زمینه فروش محصولات این افراد، پاتوق فروش در سال گذشته با دعوت از نمایندگان شرکت ها و فروشگاه های معتبر برپا شد که در سال جاری نیز تدارک این پاتوق ها را در برنامه های حمایتی از کارآفرینان خواهیم داشت.
معاون شهردار منطقه ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی و ارائه مشاوره به صاحبان مشاغل خانگی از دیگر برنامه های در نظرگرفته شده ویژه کارآفرینان است که طی سال گذشته نیز با استقبال خوبی از سوی این افراد روبرو شد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها