۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين چاپ

راه اندازی پویش مردمی همه در خانه میمانیم در منطقه چهار تهران

راه اندازی پویش مردمی همه در خانه میمانیم در منطقه چهار تهران

ایران نو:به منظور جلوگیری از حضور شهروندان پایتخت در بوستان ها و فضاهای سبز و معابر عمومی، پویش مردمی “#همه_در_خانه_می مانیم” در منطقه چهار تهران به راه افتاد.

با توجه به وسعت و جمعیت قابل توجه شمال شرق تهران و وجود بوستان های جنگلی یاس فاطمی، لویزان و اراضی تلو و همچنین بیش از ۲۶۰ بوستان محلی و فرامنطقه ای، از ابتدای نوروز ۱۳۹۹ تلاش شد تا نسبت به عدم حضور شهروندان پایتخت در این فضاها اقدامات گسترده ای صورت گیرد.
بر پایه این گزارش؛ ضمن انجام تبلیغات محیطی و نصب بنر در سطح پرتابل های سطح منطقه و ارسال پیامک به شهروندان، از تمامی امکانات موجود با همکاری ستاد بحران منطقه و سازمان آتش نشانی جهت جلوگیری از حضور در بوستان ها و معابر عمومی استفاده شده است.
در این راستا پویشی تحت عنوان “#پویش_همه_در_خانه_می مانیم” با مشارکت عموم شهروندان در منطقه چهار به راه افتاد تا بتوانیم ضمن جلوگیری از حضور شهروندان در روز طبیعت در بوستان ها و حاشیه معابر، شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باشیم.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر سازمان تامین اجتماعی بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بانک گردشگری موسسه اعتباری ملل بانک اینده
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها