۱۳۹۹ جمعه ۸ فروردين چاپ
کشت پور خبرداد؛

اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا

اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا

ایران نو:شهرداری منطقه۲ گفت: تجهیزات پزشکی و بسته‌های فرهنگی به بیمارستان‌های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا اهدا شد.

رسول کشت پور، رئیس ستاد عالی اقدامات پیشگیرانه ازویروس کرونا منطقه۲ با اعلام این خبر گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامد‌های اجتماعی ناشی از آن، مشارکت همه نهاد‌های تاثیر گذار برای عبور از این بحران را می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری خود را نسبت به حفاظت از سلامت شهروندان مسئول دانسته و از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده می‌کند افزود: توجه به سلامت کادر درمانی بیمارستان‌ها که با از خودگذشتگی در حفاظت از جان مردم خدمت می‌کنند یکی از مباحث قابل اهمیت است و مدیریت منطقه در راستای مسولیت اجتماعی خود نسبت به این افراد، حمایت از سلامت جسمی و روانی آن‌ها را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اهدا اقلام وتجهیزات بهداشتی ضروری و بسته‌های فرهنگی و پذیرایی به بیمارستان‌های فعال در حوزه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا افزود: تهیه و اهدای ۱۲۰ عدد لباس ایزوله،۷۰ بسته ماسک،۶۰ عدد شیلد تخصصی به بیمازستان حضرت رسول اکرم (ص) و همچنین اهدای ۳ هزار لیتر محلول ضد عفونی همراه با تجهیزاتی از قبیل ماسک، گان و شیلد به بیمارستان میلاد از جمله اقدامات حمایتی شهرداری منطقه۲ است که به منظور حفاظت از سلامت کادر درمانی انجام شد.

کشت پور در ادامه به تجهیز و آمادسازی یکی از ساختمان‌های همراه سرای بیمار منطقه۲ جهت استراحت مدافعان سلامت اشاره کرد وگفت: این ساختمان به لحاظ مجاورت با بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در اختیار کادر درمانی این مرکز قرار گرفت.

وی افزود: به منظور تقدیر از زحمات و فداکاری کادر درمانی و حافظان سلامت جامعه، همزمان با آغاز سال نو، سفره‌های هفت سین، بیش از ۳هزار بسته فرهنگی و پذیرایی، تاج گل و… با مشارکت خیرین تهیه و اهدا شد.

به گفته شهردار منطقه۲ بیمارستان‌های حضرت رسول اکرم (ص)، مدرس، میلاد و لقمان از جمله مراکز درمانی بهره‌مند از این طرح حمایتی هستند.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها