۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ فروردين چاپ

تمامی بوستان های جنگلی شمال شرق تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

تمامی بوستان های جنگلی شمال شرق تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

ایران نو:شهردار منطقه چهار گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی بوستان‌های جنگلی این منطقه تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محمددوست شهردار منطقه چهار گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران شهر تهران در روز سه شنبه ۵ فروردین ماه جاری و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از افزایش مبتلایان به این ویروس، بوستان‌های جنگلی لویزان، شیان، یاس فاطمی و تلو و همچنین بوستان بانوان (مرضیه حدیدچی) و باغ پرندگان تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند بود.

وی افزود: ورودی بوستان‌های شهری در سطح منطقه نیز کنترل و‌از ورود شهروندان به آن‌ها ممانعت خواهد شد.

شهردار منطقه چهار در ادامه از انسداد خیابان کوهستان خبر داد و افزود: در این راستا تردد سواره در خیابان کوهستان حد فاصل بزرگراه شهید بابایی و خیابان ۳۵ متری استقلال هم با توجه به اتراق، ازدحام و تجمع شهروندان در فضای سبز حاشیه خیابان و عدم توجه به هشدار‌های شهرداری، با هماهنگی پلیس راهور ممنوع شد.

وی ضمن تاکید برعدم حضور پایتخت نشینان به ویژه شهروندان منطقه چهار در بوستان ها، از آنان خواست در خانه بمانند و از این طریق در قطع زنجیره انتقال کرونا مشارکت نمایند.

کلید واژه‌ها: #منطقه4: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان بیمه پارسیان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها