۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ فروردين چاپ
با تعامل شهرداری منطقه یک و پلیس راهور

پروژه های ترافیکی سال 99 در دستور کار قرار گرفت

پروژه های ترافیکی سال 99  در دستور کار قرار گرفت

ایران نو:پروژه های ترافیکی سال 99 با توجه به وضعیت آرام معابر و امکان اجرایی شدن آنها با هدف کاهش ترافیک شمال تهران ،در دستور کار شهرداری منطقه یک و پلیس راهور قرار گرفت.

به گزارش ایران نو، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جلسه با سید ابوالفضل موسوی پور جانشین رییس پلیس راهور و جهانشاه بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر شهر خلوت تر هست و این امر فرصتی را ایجاد کرده تا مدیران شهری و راهنمایی و رانندگی منطقه با برنامه ریزی، همکاری، هماهنگی و انسجام بیشتر فعالیت های عمرانی و ترافیکی را با سرعت بیشتری در منطقه اجرا کنند تا پس از مهار کرونا و حضور مجدد شهروندان در سطح شهر ترافیک منطقه یک کاهش محسوس و کیفیت تردد ها ارتقاء یابد.

وی افزود: طرح های مشارکتی با پلیس راهور از جمله اصلاح هندسی معابر ، رفیوژها،ساماندهی ترافیکی تقاطع آجودانیه، خیابان های شهرداری وشریعتی ، محله ولنجک و بلوار دانشجو و پایانه گردشگری غرب منطقه  مورد بررسی ،تعامل و تایید قرار گرفت تا به زودی طراحی و در سال جاری به اجرا برسد.

موسوی پور نیز ضمن تاکید بر اجرای پروژه های بررسی شده گفت: پیک ترافیکی شمال تهران بیش از ۱۶ ساعت در شبانه روز است  بر همین اساس با توجه به وضعیت فعلی معابر ،امکان توسعه طرح های عمرانی و ترافیکی در نیمه اول سال قابل انجام تر است  تا برای نیمه دوم سال که ترافیک سنگین تر می شود اجرایی شود و نتیجه لازم بدست آید .

وی با تشکر از مدیریت شهری جهت ضدعفونی و گندزدایی منطقه و اجرای پروژه های ترافیکی و عمرانی مرتبط، از شهروندان خواست در خانه بمانند تا زنجیره شیوع کرونا شکسته شود و اگر به اجبار مجبور به خروج از خانه شدند بدلیل خلوتی معابر و بزرگره ها با  سرعت مجاز تردد کنند تا حادثه ای رخ ندهد.

کلید واژه‌ها: #منطقه1: ایران نو
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک اینده موسسه اعتباری ملل بنر بانکپارسیان
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها