۱۳۹۹ يکشنبه ۳ فروردين چاپ

تمدید بیمه نامه های شخص ثالث بیمه دی به صورت الکترونیکی

تمدید بیمه نامه های شخص ثالث بیمه دی به صورت الکترونیکی

ایران نو:در راستای کاهش مراجعات هموطنان گرامی به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و بر اساس ابلاغیه بیمه مرکزی،از تاریخ ۲۴ اسفند امکان تمدید بیمه نامه شخص ثالث به صورت الکترونیکی در بیمه دی مهیا شد.

به گزارش ایران نوبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی؛ بر اساس اطلاعیه مدیریت بیمه های خودرو شرکت بیمه دی، هموطنان گرامی که تاریخ انقضای بیمه نامه شخص ثالث ایشان تا ١٥ اردیبهشت ماه ٩٩ است، می توانند علاوه بر تمدید بیمه نامه شخص ثالث خود، از امکان چاپ بدون نیاز به ثبت شماره سریال کارت بهره گیرند.
امکان دسترسی به درگاه الکترونیکی تمدید بیمه نامه از طریق لینک پیامک شده به بیمه گذاران و یا مراجعه به سایت شرکت بیمه دی به آدرس http://www.dayins.com/car و آیکن تمدید بیمه نامه ثالث میسر است. علاوه بر این به منظور پشتیبانی از این خدمت، شماره تلفن ٢٣١٣-٠٢١ داخلی ١٥٦٠ در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات خواهد بود.
گفتنی است جهت رعایت حقوق نمایندگان محترم، بیمه نامه به صورت خودکار با کد نمایندگی بیمه نامه قبلی صادر خواهد شد.
همچنین برای رفاه حال آن دسته از بیمه شدگانی که امکان دسترسی به تمدید بیمه نامه ندارند، اخذ مدارک توسط شبکه فروش در بستر شبکه های الکترونیکی صورت می گیرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها