۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند چاپ

تنه درختان خطرآفرین و رفع خطرشده در شمال تهران گلجای زینتی شدند

تنه درختان خطرآفرین و رفع خطرشده در شمال تهران گلجای زینتی شدند

ایران نو:درختان خطرآفرين و روبه زوالي كه در فضاي سبز شهري ،پس از اخذ راي از كميسيون ذيل ماده ٧منطقه ، رفع خطر مي شوند، دوباره درچرخه طبيعت به عنوان گلجاي با استفاده از خلاقيت هنري مورد استفاده قرار گرفتند.

شهرزاد مهرمند رییس فضای سبز منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به منظور استقبال از بهار و طراوت بخشیدن به فضای سبز منطقه و در راستاي ايجاد خلاقيت هنري درفضاي سبز شهري دربرخي نواحي ازجمله باغ كامران، بوستان جمشيديه، بوستان گلابدره، ميدان تجريش و بلوار شهيدباهنر گلجاي هاي چوبي با استفاده از تنه ها و كنده هاي درختان رفع خطر شده طراحی و ساخته شد.

وی با اشاره به اینکه درختان شهر پس از زوال نيز دوباره با ورود به چرخه كاربردي ديگري به محيط شهر جان، طراوت و زيبايي مي بخشند گفت: در اين كارهنري از تنه درختان خشك بعنوان گلجاي با اشكال متنوع درفضاي سبز شهري جهت كاشت گل و گياه زينتي استفاده شده است تا علاوه بر ايجاد منظر زيبا در فضاي سبز شهري فضاهایی باصرفه اقتصادي، جهت كاشت گل و گياهان زينتي ایجاد شود.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها