۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند چاپ

المان های نوروزی مزین بخش معابر منطقه۲ شد

المان های نوروزی مزین بخش معابر منطقه۲ شد

ایران نو:معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۲از نصب المان و نماد مناسبتی ویژه نوروز و نورپردازی معابر ومیادین منطقه خبر داد.

علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری منطقه با  اعلام این خبر اظهار كرد: ن با توجه  به رویکردهای مدیریت شهری در تلطیف و ایجاد نشاط در فضاهای شهری  در شرایط کنونی که  نگرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه حاکم شده است، نصب المان های نوروزی و نورپردازی معابر دردستور کار قرار گرفت.

وی  افزود:   نماد آئینی نوروزی  شامل سفره هفت سین ،المان عمو نوروز ،ننه سرما و همچنین المان خانواده شاد درخیابان لبخند نصب شد.
وی حفظ مراسم های آئینی را از دیگر اهداف این طرح برشمرد و افزود: نصب المان های طنین نوروز در بلوار قیصر امین پور یکی دیگر از اقدامات اجرایی در این زمینه  است
معاون شهردار منطقه۲ درادامه  از نصب ريسه هاي نوري مدور و المان هاي ستاره اي شکل درمعابر و ميادين اين منطقه خبرداد وگفت: به منظور آراستگي و زيباسازي شهري ، المان  های نوری ستاره ای در بلوار دادمان و خیابان گیشا و۲۶ المان نوری با اسم گل و پروانه در خیابان های  کوهستان و علامه نصب شده است
به گفته وی نورپردازی بلوار قیصر امین پورتا میدان کوثر،چهار راه قدس تا میدان کاج  با نصب ریسه های نوری از دیگر اقدامات منطقه در آستانه سال نو است.
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها