۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند چاپ

کاشت بیش از ۲۵ هزار اصله نهال در محدوده منطقه ۱۳

کاشت بیش از ۲۵ هزار اصله نهال در محدوده منطقه ۱۳

ایران نو:همزمان با طرح نهضت درختکاری، کاشت نهال در سطح وسیعی از منطقه انجام شد.

رحمان زاده ، شهردار منطقه با بیان اینکه بیش از ۲۵۰۰۰ اصله نهال مثمر و غیر مثمر در منطقه کاشته شده است گفت: از این تعداد ، ۴۰۰۰ اصله نهال مثمر در بوستان ها، ۲۱۰۰۰ اصله نهال در معابر و جنگلکاری های داخل و خارج محدوده و تعداد ۱۸۰ اصله نهال نیز در منازل و در قالب پیام های شهروندی ۱۳۷ کاشته شد .
وی افزود: همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست با برپایی غرفه های توزیع نهال همچون سالهای گذشته در چهار بوستان خیام، پیروزی، سیمرغ و صبا، اقدام به توزیع نهال در بین شهروندان نموده است که این خدمات حاصل تلاش مجریان خدوم فضای سبز طی نهضت درختکاری بوده و نوید بخش افزایش سرانه فضای سبز منطقه است.
شهردار منطقه به بخشی دیگر از اقدامات این منطقه در قالب طرح استقبال از نوروز اشاره کرد و افزود : در راستای نوسازی فضای شهری ، ۳۱ هزار متر از المان های شهری شامل نرده و تابلو های ترافیکی ، کا فو های برق و مخابرات و المان های u شکل رنگ آمیزی شد.
وی به ترسیم نقاشی های دیواری در آستانه سال جدید اشاره کرد و اظهار داشت: چندین مورد نقاسی دیواری با موضوع استقبال از نوروز در محدوده انجام شد

کلید واژه‌ها: #ایران نو: منطقه13
دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها