۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند چاپ

ارسال کارت هدیه مجازی در همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

ارسال کارت هدیه مجازی در همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

ایران نو:در شرایطی که سفرهای درون‌شهری ميتواند منجر به گسترش ويروس کرونا شود، با استفاده از امکان ارسال کارت هديه مجازي در همراه بانك قرض الحسنه مهر ايران مي توانيد از داخل منزل نسبت به خريد و ارسال كارت هديه مجازي اقدام كنيد.

به گزارش ایران نو، شاید شما هم از آن دسته افرادی هستيد که مدت‌ها براي پيدا کردن چيزي که واقعا دوستانتان را خوشحال مي‌كند فروشگاه‌هاي مختلف را زيرورو كنيد و در نهايت خسته و نااميد خودتان را در همان پله‌ي اول ببينيد. اگر اينطور است بايد بدانيد كه تنها نيستيد و اصلا هم نيازي به انجام يك كار خارق‌العاده نيست. شما مي توانيد با استفاده از همراه بانك مهر ايران نسبت به تهيه كارت هديه مجازي با طرح ها و موضوعات متنوع اقدام كنيد.
در نسخه جدید همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران امکان استفاده و ارسال کارت هدیه مجازی طراحي شده است و اين سرويس به شما کمك مي كند تا در هر زمان و مكاني كه هستيد بتوانيد نسبت به تهيه و ارسال كارت هديه مجازي خود در موضوعات مختلف مانند: تولد، عروسي، روز مادر، روز پدر، خريد منزل جديد و غيره اقدام نماييد.
با استفاده از این سرویس می توانید براي دوستان خود مبلغي را به همراه متن و طرح هاي مختلف، به عنوان هديه ارسال نماييد.
بعد از ارسال هدیه، از طریق پیامک به شخص مورد نظر اطلاع رسانی شده و ايشان مي تواند هديه خود را دريافت کند.
برای این کار شماره شخص مورد نظر را وارد کرده و یا از لیست مخاطبين دستگاه، فرد مورد نظر را انتخاب کنيد.
در مرحله بعد می توانید مبلغ مورد نظر و طرح کارت هدیه خود را با توجه به مناسبت های مختلف انتخاب و متن پيام مورد نظر خود را در کادر پايين کارت وارد و تاييد نماييد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها