۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند چاپ

بهسازی بزرگراه های شمال شرق تهران در طرح استقبال از نوروز ۹۹

بهسازی بزرگراه های شمال شرق تهران در طرح استقبال از نوروز ۹۹

ایران نو:معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار گفت: در طرح استقبال از نوروز ۱۳۹۹ که از ابتدای اسفند ماه آغاز شده است بهسازی و ایمن سازی بزرگراه ها و معابر محلی و شریانی شمال شرق تهران در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایران نو، “میکائیل علیپور” با اعلام این خبر و با بیان اینکه اجرای عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت در سطح معابر بر اساس تماس های دریافتی شهروندان از طریق ۱۳۷ و ۱۸۸۸ خواهد بود افزود: در طرح استقبال از نوروز ۹۹ ، برداشت میدانی از تمامی معابر صورت گرفته است و کار بهسازی این معابر نیز با استفاده از خلوتی شهر با کیفیت مطلوب اجرا و تا پایان فروردین ۱۳۹۹ ادامه دارد.

او با اشاره رفع مشکلات انهار حاشیه بزرگراه های سطح منطقه افزود: در طرح نوروزی استقبال از بهار، عملیات مرمت جداول بزرگراه های شهید صیاد شیرازی، امام علی(ع) و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حال انجام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تصریح کرد: به منظور تسریع در آمد و شد خودروها و روان سازی ترافیک معابر، اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در خیابان های فرجام، هنگام، دلاوران، خواجه عبدالله انصاری و بیش از ده معبر شریانی منطقه چهار در اولویت اجرا قرار دارد.
علیپور در ادامه از بهسازی کفپوش بوستان ها خبر داد و گفت: در طرح استقبال از نوروز، اجرای عملیات کفپوش و بهسازی بوستان ها از دیگر اقدامات پیش بینی شده حوزه معاونت فنی و عمرانی منطقه چهار است.
او با بیان اینکه در سال آتی اقدامات ویژه ای برای تشویق شهروندان منطقه چهار به استفاده از دوچرخه پیش بینی شده است افزود: در نخستین گام از طرح استقبال از بهار ۹۹، مرمت پیاده رو و مسیر دوچرخه سواری خیابان هنگام در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بنر بانک گردشگری بانک کار افرین بنر بانکپارسیان بانک اینده موسسه اعتباری ملل
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها