۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند چاپ

عملیات گندزدایی نمادهای شهری ورودی غربی پایتخت

عملیات گندزدایی نمادهای شهری ورودی غربی پایتخت

ایران نو:ششمین جلسه مدیریت بحران منطقه۲۱ با تاکید بر اهمیت موضوع و جدیت در اجرای طرح رفع آلودگی از المان های شهری ورودی غربی پایتخت تشکیل شد.

به گزارش  ایران نو، در ابتدای این جلسه اسماعیلی دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این منطقه؛ گزارش عملکرد مدیریت شهری منطقه۲۱ با محوریت موضوعی رفع آلودگی از المان های شهری و همچنین برنامه تدوین شده برای اجرای این عملیات توسط سپاه، خدمات شهری شهرداری منطقه، آتش نشانی و تشکل های مردمی را ارائه کرد.

از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به تأمین پودر پرکلرین برای اجرای طرح رفع آلودگی برای یک دوره ۶۰روزه در ۲مرحله برای کل منطقه به میزان ۷۰۰کیلوگرم (برای تهیه ۰۰۰/۶۰۰ لیتر پرکلرین)؛ بهره گیری از ظرفیت شرکت های خصوصی و صنایع با امکان استفاده از تجهیزات، امکانات و ادوات آنها؛ تعیین سرای محلات به عنوان پایگاه های مردمی و مدیریت محلی برای اجرای طرح؛ تشکیل کمیته اطلاع رسانی با محوریت روابط عمومی منطقه با همکاری رسانه های محلی؛ جمع آوری زباله گردان سطح منطقه؛ تهیه و تامین ۶۰دستگاه سمپاش دستی ۱۰تا ۲۰لیتری برای اجرای طرح رفع آلودگی؛ تعطیلی مراکز تجمعی مانند بازار های محلی و شبانه، قلیان خانه ها، سفره خانه ها، رستوران ها و دستفروش ها؛ شناسایی و کشف احتکارکنندگان مواد ضد عفونی، ماسک و دستکش در سطح منطقه و توقیف اموال مربوطه و توزیع آن در بین عوامل اجرایی در طول طرح با حکم قضایی؛ کنترل و مدیریت بهینه مصرف آب با توجه به افزایش مصرف در روزهای پایانی سال و همچنین اوج مصرف آب توسط مردم به دلیل در خانه ماندن اشاره کرد.

دیدگاه دیگران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه  کوثر بانک صادرات ایران بیمه پارسیان بنر بانک سامان بانک ملی ایران
پربیننده‌ترین خبرها
آخرین خبرها